ARI SÜTÜ Bal Polen Ginkgo Biloba

Fiyat : ₺32,00(KDV Dahil)
₺32,00 'den başlayan taksitlerle

Ginkgo Biloba özellikle son zamanlarda popülerliği artan sürekli yükselişte olan ağaç formunda bir bitkidir. Genellikle ilaç yapımında kullanılmaktadır. İlaç için daha çok yaprak kısımları tercih edilir. Yapraklarında yer alan bilobalid, flavonoid, ginkgolit, kamferol, kuersetin, A, B ve C gibi bileşenleri bu bitkiye işlevsellik yönünden zenginlik katmaktadır.

Arı Sütü, işçi arıların vücudunda polenlerin sindirimi sırasında ortaya çıkan krem kıvamında bir sıvıdır; arıların başlarının iki yanındaki bezlerden salgılanmaktadır. Arı sütünde HDA, kolajen, lesitin, A, C, D ve E vitaminleri ile tüm B vitamini kompleksleri bulunmaktadır, pantotenik asit açısından oldukça zengin bir bileşendir.

Polen çiçekli bitkilerin erkek üreme hücresi olup, bal arıları tarafından toplanır. Arının kendi ana besinidir. Polen, protein, karbonhidrat, tüm serbest amino asitler, temel yağ asitleri, mineral maddeler, B grubu vitaminlerinin tümüne ek olarak C, D, vitaminleri, doğal hormon, enzim, koenzim, pigment, karbonhidrat ve fermentler içermektedir.

Bal, arıların bedeninde çiçek özlerinin konsantre edilmesiyle üretilen doğal bir üründür. Balın içeriğinde, A, B-kompleks, C, D, E, K ve beta karoten vitaminleri, mineraller ve enzimler bulunmaktadır.

ÜRÜN İÇERİĞİ:

ARI SÜTÜ: 12 gr., POLEN: 18 gr., BAL: 195 gr., Ginkgo Biloba Ext.: 5 gr., Net Ağırlık: 230 ±5 gr., Koli Adedi 12 adet

Ürünlerimizde kıvam arttırıcı, koruyucu, renklendirici ve katkı maddesi bulunmamaktadır.