ÇATLAK BAKIM YAĞI 100 ML

Marka : MAIAmc
Fiyat : ₺35,00(KDV Dahil)
₺35,00 'den başlayan taksitlerle
ÇATLAK BAKIM YAĞI 100 ML
İçerisindeki bitkisel yağlar sayesinde, cildin beslenmesini ve nemlenmesini sağlayarak yeni çatlak oluşumunu engellemeye yardımcı olur.Sıkılaştırıcı etkisiyle ciltte oluşmuş çatlakların görünümünün giderilmesine yardımcı olur
Cildin aşırı gerilmesine bağlı olarak oluşan çatlakların giderirmesine yardımcı olur.   Çatlak bakımı sabır gösterilmesi gereken bir bakım. Çatlak bakım yağları sorunlu bölgeye çözüm bulmaya çalışıyor. 
Maia Cilt Bakım Yağı, cildi yumuşak, pürüzsüz ve daha esnek hale getirmeyi amaçlar. 
Maia Cilt Bakım Yağı ı, her türlü ciltte kullanıma uygundur. 
Gebelikte oluşan çatlakların nedeni ciltte aşırı ve kısa sürede meydana gelen gerilme sonucunda kolajen dokularının yırtılmasıdır. Bu yırtılmalar ciltte kırmızı, açık pembe veya mor izler oluşturur. Bu izler zamanla gri ve gümüş rengine dönebilmektedir.
 Cildimizde bulunan kalıtsal özelliklerinde çatlak oluşumu üzerinde etkisi olduğunu unutmamak gerekir. Hamilelik döneminde ve sonrasında özellikle kuru ciltte oluşabilecek çatlakları önlemeye yardımcı olmak üzere özel olarak geliştirilmiş cilt bakım yağı, Omega3, Omega6 ve E Vitamininden oluşan özel EVİTOMEGA içeriği ile oluşmuş çatlakların iyileşmesine ve çatlak oluşumunu önlemeye yardımcı olur.
Zengin ahududu tohumu yağından elde edilmiş özel içeriğe sahiptir.
Ciltte fibroblast üretimini artırarak cildin daha hızlı yenilenmesine yardımcı olur.
Cilt elastikiyetini artırmayı destekler.
Kaşıntıyı azaltır.
Her cilt tipinde uygulanabilir
Hipoalerjeniktir.
Kullanım: Sabah ve aksam olmak üzere günde iki kez, her gün düzenli olarak uygulandığında çatlak oluşumunun önlenmesine yardımcı olur.
Aşırı kilo alıp verme veya aşırı kas zorlanması nedeniyle derinin içeriden yırtılmasıyla oluşan çatlak, cilt üzerinde görüntü bozukluğu ve deformasyona yol açar. "Maia Catlak Bakım Yağı” da tam olarak bu soruna sonuç arayan ve çatlak tedavisi ile kullanımında özellikle etkili sonuçlar gösteren bir üründür.