Civan Perçemli Bitkisel Karışım

Fiyat : ₺0,00  + KDV
KDV Dahil : ₺0,00

Arı Damlası CİVAN PERÇEM’Lİ bitkisel karışım; geleneksel formülüne bağlı kalınarak, hammaddeleri doğadan ilk alındığı hali ile hic bir katkı maddesi içermeden, modern teknolojiden yararlanılarak üretilmiştir.

Civan Perçemi, Propolis Extract, Aslan Pençesi, Ballı Baba, Polen, Mısır Püskülü, Kiraz Sapı, Altın Out, Isırgan Tohumu, Çörekotu, Maltoz ve Çörekotu Yağı içeren Arı Damlası CİVAN PERÇEM’li bitkisel karışım Bal ile zenginleştirilmiştir.

Bal, arıların bedeninde çiçek özlerinin konsantre edilmesiyle üretilen doğal bir üründür. Balın içeriğinde, A, B-kompleks, C, D, E, K ve beta karoten vitaminleri, mineraller ve enzimler bulunmaktadır.

Propolis işçi bal arılarının ağaç ve çalılarının yaprak tomurcuğu, gövde yaraları gibi büyüyerek yenilenen kısımlarından topladıkları, kovanda balmumu ile karıştırarak, larva yuvalarının cilalanması ve sterilize edilmesi amacıyla kullanırlar. Propolis ortalama reçineli bileşikler, balsamlar, balmumu, aromatik yağları, arı poleni, flavanoidler, aminoasitler ve B vitamini oluşturmaktadır. Propolis içerisindeki en önemli bileşikler flavanoid grubu (flavonlar, flavanollar, ve flavanonlar), çeşitli fenolik ve aromatiklerdir.

ÜRÜN İÇERİĞİ:

Net Ağırlık: 230 ±5 gr., Koli Adedi 12 adet

Ürünlerimizde kıvam arttırıcı, koruyucu, renklendirici ve katkı maddesi bulunmamaktadır.