KAŞ VE KİRPİK BAKIM YAĞI 2'Lİ 20 ML

Marka : MAIAmc
Fiyat : ₺18,00(KDV Dahil)
₺18,00 'den başlayan taksitlerle

KAŞ VE KİRPİK BAKIM YAĞI 2'Lİ 20 ML

Cildimizi etkileyen hava koşulları ve kozmetik ürünler,kaş ve kirpiklerin de olumsuz yönde etkilenmesine,incelmesine ve dökülmesine sebep olur

MAİA Kaş&Kirpik Bakım Yağları düzenli kullanıldığında,kaşların ve kirpiklerin sağlıklı ve gür görünüme kavuşmasını sağlar,dökülmesini engelleyerek uzamasına yardımcı olur. 

 

İçerik Kernel Oleo Persicum, Oleo Jojoba, Urtica Oleo, Oleo Caliginem, Dulcis Oleum, Amygdalae, Oleum Sesamae, Oleum Kullanım Şekli Yüz Ve Göz Makyajı Temizlendikten Sonra Maia Kaş Ve Kirpik Bakım Yağının Uygun Fırçalı Kısımları Kullanılarak Kaşlarınıza Ve Kirpiklerinize Sürünyeterli Ve Eşit Miktarda Dağıldığından Emin Olun.Günde Bir Defa Geceyatmadan Kullanmanızı Tavsiye Ederiz.En İyi Sonuç İçin Düzenli Kullanılmalıdır.

 

Maia kaş ve kirpik bakım yağı ile istediğiniz bakımlı gür ve uzun kaş ve kirpiklere sahip olabilirsiniz.

 

Kullanım ;

Mascara fırçası sayesinde kolaylıkla kirpiklerinize uygulayabilirsiniz. Kirpik yağını günlük makyajınızda mascara olarak da kullanabilirsiniz. Kirpik yağını uyguladıktan sonra üzerine maskara sürülmesi tavsiye edilmez.

Kaş yağı özel uygulama pedi ile kaşlara sürülerek hafif masaj yapılarak yedirilebilir.

 

Aktif Bileşenler:

Kolza yağı, çörekotu yağı, susam yağı, jojoba yağı, ısırganotu yağı, mısır yağı, argan yağı

Önerilen Kullanım Şekli:

Yüzdeki makyaj temizlendikten sonra MAIA Kaş bakım yağını kendi fırçasını kullanarak kaşlarınıza sürünüz. Yeterli ve eşit miktarda dağıldığından emin olunuz. Günde bir kez gece yatmadan önce uygulamanız tavsiye edilir. En iyi sonucu almak için düzenli kullanılmalıdır.

 

Uyarılar:

Güneş ışığından uzak, serin ve kuru yerde saklayınız. Gözle temas etmesinden sakınınız. Gözle teması halinde bol su ile yıkayınız. 

 

İçeriği:

Hint

Tatlı Badem

Buğday ve Fındık Yağları

Maia Kirpik Bakım Yağı Özellikleri, Faydaları:

Kirpiklerin uzunluk – gürlük ve günlük bakımına yardımcı olmak üzere üretilmiştir.

İçerikte adı geçen yağlara karşı alerjisi olanlar kullanmamalıdır.