Ödeme ve Teslimat


Ödeme ve Teslimat

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak

web sitemiz de tanımlı  banka hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz.

2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile

Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme imkanından yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişinizin sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 5 iş günü içerisinde yapılacaktır.

3) Sipariş Bedeli İadesi 

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; DOĞAL HASAD beş iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 

4) Teslimat 

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Saat 14.00 ve öncesi alınan siparişlerin aynı gün kargoya teslim edilmesine gayret edilmektedir. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün durumuna göre gibi 5 iş gününü bulabilmektedir. Bu durum ürün detayında belirtilmektedir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli firmamızın ürünleri Aras kargo firmasıyla gönderilecektir. 

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. (dogalhasad@gmail.com) Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

5) Ödeme Takibi 

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. Adresin hatalı verilmesi sonucu yaşanacak sorunlardan firmamız sorumlu değildir.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 

 

Lütfen dikkat ediniz!

 

Teslimat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturunuz ve ürünü teslim almayınız. Hasarlı gelen ürünlerde kargo memuru tutanak tutmakla yükümlüdür.

 

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği ve ürünün taşıma esnasında hasar görmediği kabul edilmektedir.

 

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda dogalhasad@gmail.com  mail adresine bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanması sağlanacaktır. Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmaların hızlanmasına yardımcı olabilirsiniz.